KISA İNŞAAT müşterilerine hızlı ve kaliteli hizmet vermeyi amaçlayan müteahhitlik, mimarlık ve mühendislik firmasıdır.

Hakkımızda

Kısa İnşaat / Hakkımızda

Şirket Profili

KISA İNŞAAT müşterilerine hızlı ve kaliteli hizmet vermeyi amaçlayan müteahhitlik, mimarlık ve mühendislik firmasıdır.

Şirketimiz ekonomi, çevre ve etik değerlere önem veren çağdaş, seçkin ve hedef odaklı tasarım yaklaşımı ile yüksek kaliteli inşaat projeleri gerçekleştirmektedir.

30 ülkeye ihracat yapan Polen Poe markasıyla Eylül Giyim, 24.000 ton çelik hasır üretim kapasitesine sahip Kıta Hasır Çelik iştiraklerimizden birkaçıdır.

Misyonumuz müşterilerimizin hayallerini ihtiyaçları ile birleştiren estetik, modern ve konforlu projeler sunmak ve kendilerini güvende hissedebilecekleri yaşam alanları oluşturmaktır.

Vizyonumuz mühendislik ve yönetim bilimlerindeki en son teknoloji kullanılarak daima yüksek kalite sağlamak, inşaat ve gayrimenkul sektörleri için farklı ve özel bir çözüm ortağı haline gelmek ve geleceğe değer katan projeler geliştirmektir.

Mimarlık ve mühendislik alanında son teknolojilerle donatılan projelere imza atan Kısa İnşaat, standartları yükseltmeyi amaçlayan, yenilikçi ve yatırım değeri olan tüm projeleri de desteklemektedir. Talep ve başvurularınız için info@kisainsaat.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.